Anasayfa / Diyet / İbrahim Saraçoğlu Zayıflamak için Bitki Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Zayıflamak için Bitki Kürleri

Sağlık konularında yılların verdiği profesyonelliği ve bilgi birikimini izleyicilerle, Türk halkıyla paylaşmaya başlayan Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu, önerdiğini bitkisel tedavi ve kürler ile herkesin ilgi odağı. Halen Cumhurbaşkanı başdanışmanı olarak da görev yapan Saraçoğlu zayıflamak isteyen birçok insanın da çağrısına kulak veriyor.

Saraçoğlu’nun zayıflamak isteyenler için önerdiği 3 bitki kürünü paylaşıyoruz. Bu kürler yapılırken ve uygulanırken belirtilen alanın dışına çıkılmaması ve verilen püf noktalarına uyulması icap ediyor. Kürleri bardakla günde bir kere olacak şekilde tüketmeniz önerilir.

1.Bitki Kürü: Ihlamur ve Kuşburnu Kürü

*MALZEMELER

-1lt su

-10 gram ıhlamur

-10-11 adet kuşburnu

-5 gram altın otu

-Bulunabilirse manolya çiçeği yaprağı

*YAPILIŞI:1Lt su kaynatıldıktan sonra içerisine 10 gram ıhlamuru ekleyiniz. Daha sonradan içerisine hafif çatlatmış olduğunuz kuşburnunu ekleyiniz.5 dk boyunca kaynatın. Sonradan içerisinde tlirozit bulunan altın otunu ekleyiniz. Eğer var ise manolya çiçeği yaprağını altın otu ile beraber ekleyiniz. Bu karışımı ılıdıktan sonra süzerek içine herhangi başka bir şey eklemeden (limon suyu) bardağa alıyoruz ve düzenli olarak içiyoruz.

 2.Bitki Kürü: Maydanoz-Limon Kürü

*MALZEMELER

-Bir bağ maydanoz

-Bir adet limon

-Bir bardak su

*YAPILIŞI: Saplarına kadar maydanoz doğranır. Limon ortadan ikiye bölünür. Maydanozları robota alıp üzerine limonu sıkınız ancak çekirdeklerini ayırmayı ihmal etmeyiniz. Ardından suyu ekleyiniz. Kürü yemyeşil bir su haline gelinceye kadar robotta iyice parçalayınız. Bu kürü 15 gün boyunca her sabah aç karna bu kürü kullanınız.5 gün ara verdikten sonra tekrar 15 gün bu kürü tekrarlayın. Yağ yaktırır, cildi güzelleştir.

3.Bitki Kürü: Göbek Yağı Eriten Kür

*MALZEMELER

-4 adet taze lahana yaprağı

-25 dal taze maydanoz

-1 adet limon(sulu olması tercih edilmeli)

-Yarım litre su

*YAPILIŞI: Yarım litre suyu kaynatınız. İçerisine lahana yapraklarını atın. Son olarak maydanozları da ekleyip 3 dk daha kaynatınız.

İbrahim Saraçoğlu Zayıflamak için Bitki Kürleri Melek Hanım Farkıyla.

İlginizi Çekebilir

kirmizi-biber-buyusu-aci-biber

Yağ yakıcı Besinler ve Termojenik Gıdalar Nelerdir

Tabi ki bu termojenik besinleri nasıl tanımladığınıza bağlıdır. Yağ yakan besinler dendiğinde insanların aklına egzotik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir