2016 Yeni Yıla Yeni Dekorasyonlar

6 Mart 2016
11 kez görüntülendi

Yılbaşına az bir süre kala herkesi yeni bir heyecan sarmaya başladı. Kimi ailesiyle birlikte geçireceği güzel bir geceyi, kimi arkadaşlarıyla yapacağı güzel bir partiyi, kimileri ise yeni yılda evinde yapacağı farklı değişiklikleri düşünmeye başladı.

Yeni yıl adı üstünde kendimize çevremize yenilik, farklılık getirmesi için çok güzel bir dönem. Evimizin herhangi bir köşesinde, salonumuzda,mutfağımızda veya balkonumuzda bize daha fazla huzur veren ferahlatıcı bir ortamın oluşmasını hepimiz arzu ederiz.

Bunun içinde önümüzde iyi bir fırsat var. Gelin yeni yıla yeni dekorasyonlar yılı diyelim. Gözümüze hoş gelen, benim evimde de olsun dediğimiz bazı ürünleri belirleyelim ve bunları yakın çevremizdekilerin fikrini alarak da yapalım. Bu ürünlere örnek; salonda bulunan çeşitli aksesuarlardan başlayabiliriz.

Evime uygun en şık en güzel aksesuarları nerden bulacağım paniğine kapılmayın. İnternette bunun için birçok site mevcut durumda. ‘ Kışa en uygun sofralar ‘, ‘Evde sıcacık bir köşe’, ‘Ev aksesuarında Sonbahar-Kış renkleri ‘ başlıkları altında birden çok tercih yapabileceğimiz siteler mevcut durumda. Aralarından seçeceğimiz bir veya birkaç ürün, evimizde değişim rüzgarlarını estirerek hoş bir ambiyans katacaktır. Tabi ben komple bir değişim istiyorum diyenlere ise zevklerine uygun farklı dekorasyon katalogları sunuluyor. Bütçenizi aşmayacak deyim yerindeyse ayağımızı yorganımıza göre uzatabileceğimiz ürünleri tedarik ettikten sonra gelelim bunları evdeki diğer eşyalarımız ile kombin yapmaya. Kendinize güvenin ve içinizden nasıl geliyorsa, nasıl mutlu olacaksanız ona göre bir düzenleme yapabilirsiniz. Sonucunda absürt bir şey çıkmayacağını sevdiklerinizde size söylediğinde daha iyi anlayacaksınız.

Yeni yıla yeni dekorasyonlar dedik. Sadece kullandığımız eşyalarda değişiklik yapacağız demedik. Yeni yıla saçlarımıza ayrı bir şekil vererek ve ya kullandığımız kıyafetlerin rengini, biçimini değiştirerek te girebiliriz. Özgün olun, başkaları ne der diye hareket edersek sonraları keşke diyerek geçirmeyiz.

Kendimize yapmayı düşündüğümüz bu değişikleri planlarken sevdiklerimizi de unutmayalım. Ne de olsa bizim mutlu olmamızda onların payı çok yüksek. Bize verdikleri pozitif düşünceleri onlarla daha da mutlu olarak en güzel teşekkürü vermiş oluruz.

2016 Yeni Yıla Yeni Dekorasyonlar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık